top of page
Antropo_chair_wo_mierzwa_2020_AA_edited.jpg

Wojciech Mierzwa / Metafor Design Studio

Studio projektowania produktu prowadzone przez Wojciecha Mierzwę. Współpracujemy z markami przy wdrożeniach nowych mebli i urządzeń. Od 2014 roku działamy w zakresie projektowania specjalistycznego, obsługując projekty od koncepcji, przez prototypowanie, dokumentacje techniczne aż po samo wdrożenie i prezentację produktu. 

Korzystając z doskonalenia się technologii produkcyjnych, staramy się tworzyć innowacyjne i pionierskie produkty. Chętnie pracujemy nad projektami, które inspirują do działania i tworzą nową rzeczywistość w zgodzie ze zrównoważonym rozwojem.

​​

„Pracując w różnych obszarach, traktujemy projektowanie jako cały proces, który niesie ze sobą dużą odpowiedzialność. Odpowiedzialność za produkt, ekologię, zrównoważony rozwój, sukces finansowy a przede wszystkim za użytkownika."​

Pracownia od kilku lat specjalizuje się w projektowaniu mebli i urządzeń. To dwa skrajnie różne światy, które wymagają zarówno biegłości technicznej, wyczucia ergonomii, jak i estetyki. Wojciech Mierzwa i Marcin Juszczyk mają w swoim doświadczeniu kompleksowe projekty urządzeń i maszyn. Ich projekty były prezentowane na wielu międzynarodowych targach, m.in. we Frankfurcie, Londynie, Kolonii, Weronie, Warszawie i Mediolanie. Siłą studia jest wydajny projekt, zrównoważony i przyjazny dla produkcji. Zajmujemy się zagadnieniami technologicznymi w procesie projektowania.

Oto nasze wybrane realizacje:

Pracowalismy m. in. z 

sculptur.jpg
defro home.jpg
iwp.jpg
borcas.jpg
toflesz.jpg
hrnnil.jpg

Zapraszam do współpracy

wo.mierzwa@metafor.pl
+48 535 887 112

bottom of page