top of page
Metafor Design Studio

Metafor to studio projektowe założone przez projektanta Wojciecha Mierzwę w 2014 roku.

Studio ściśle współpracuje z przemysłem ciężkim, skąd bierze swoją genezę.

Korzystając z doskonalenia się technologii produkcyjnych, staramy się tworzyć innowacyjne i pionierskie produkty. Chętnie pracujemy nad projektami, które inspirują do działania i tworzą nową rzeczywistość w zgodzie ze zrównoważonym rozwojem.

„Pracując w różnych branżach, traktujemy projektowanie jako cały proces, który niesie ze sobą dużą odpowiedzialność.

Odpowiedzialność za produkt, ekologię, zrównoważony rozwój, sukces finansowy a przede wszystkim za użytkownika."

Pracownia od kilku lat specjalizuje się w projektowaniu mebli i urządzeń. To dwa skrajnie różne światy, które wymagają zarówno biegłości technicznej, wyczucia ergonomii, jak i estetyki. Wojciech Mierzwa i Marcin Juszczyk mają w swoim doświadczeniu kompleksowe projekty urządzeń i maszyn. Ich projekty były prezentowane na wielu międzynarodowych targach, m.in. we Frankfurcie, Londynie, Kolonii, Weronie, Warszawie i Mediolanie. Siłą studia jest wydajny projekt, zrównoważony i przyjazny dla produkcji. Zajmujemy się zagadnieniami technologicznymi w procesie projektowania.

wo_mierzwa_portrait_GRBW.jpg

DESIGNER

Wojciech Mierzwa

ur. 1989.07.27

Edukacja

Instytut Wzornictwa Politechniki Koszalińskiej 
Industrial Design

SEAMK Seinäjoen Ammattikorkeakoulu

furniture design / industrial design

(Finlandia)

Wojciech Mierzwa jest polskim projektantem wzornictwa przemysłowego. Współpracuje z wieloma markami w zakresie projektowania i doradztwa. Jego prace były pokazywane na wystawach takich jak: London Design Festival, Helsinki Design Week, IMM Cologne, Warsaw Home i ISH Frankfurt. Jest laureatem konkursu MUST HAVE. Od 2014 roku prowadzi działalnośc w zakresie projektowania specjalistycznego.

Współpracowali z nami m.in.:
bottom of page